SOSYAL SORUMLULUK

Sosyal sorumluluk projelerine önem veren Nata Holding, özellikle sağlık alanında yaptığı çalışmalarla topluma katkı sağlamıştır. Bu bağlamda Kanser Araştırma Merkezi, Eğitim ve Sağlık Vakfı kurulmuş ve birçok ilçede cami inşası gerçekleştirilmiştir. Aynı zamanda çevreye verilen önemin bir göstergesi olarak, 100.000 ağaçlık “HASAN TANIK HATIRA ORMANI” gibi pek çok alanda ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştirmiştir.

ANKARA HASAN TANIK CAMİİ

Proje Özellikleri

2010 yılında açılan Hasan Tanık Cami, 800 metrekare ibadet alanına sahip. Halk arasında Köşk Camii olarak bilinen yapı, elektronik güvenlik önlemleri nedeniyle ‘akıllı cami’ olarak da anılıyor.

ÇANKIRI HASAN TANIK CAMİİ

Proje Özellikleri

Çankırı Hasan Tanık Camii.

KARATEKİN HASTANESİ KANSER ARAŞTIRMA MERKEZİ

Proje Özellikleri

Çankırı Karatekin Üniversitesi Hastanesi Kanser Araştırma Merkezi.

HASAN TANIK HATIRA ORMANI

Proje Özellikleri

Çankırı'da 100.000 ağaçlık hatıra ormanı.

YUSUF TANIK ORMANI

Proje Özellikleri

Çevreye ve doğaya verdiğimiz önemle 100.000 ağaçlık orman oluşturulmuştur.

NATA EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI

Proje Özellikleri

NATA Eğitim ve Kültür Vakfı; Türk toplumunun kültürel, bilimsel ve sosyal gelişimine hizmet etmek, verimli, etkin ve yüksek düzeyde eğitim ve sağlık hizmetlerinin yerine getirilmesine katkıda bulunmak, çağdaş ve cumhuriyet ilkelerine bağlı Türk milletinin milli ahlaki manevi ve kültürel değerlerini benimseyen koruyan ve geliştiren insan haklarına ve anayasanın başlangıcındaki temel ilkelere dayanan demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti‘ne olan görev ve sorumluluklarını bilen eğitim çerçevesi içinde katılımcı bir sivil toplum hareketi eğitimli ve sağlıklı nesiller yetiştirmeyi amaçlamaktadır.