NATA Holding; Beton/BA boru, alt yapı elemanları, prefabrik tesisler, enerji, inşaat, madencilik, proje geliştirme ve gayrimenkul yatırım, yurt içi - yurt dışı müteahhitlik hizmetleri ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur.

1995 yılı itibari ile faaliyet alanları birbirini destekleyen grup şirketleri halini alan NATA Holding, gerçekleştirdiği tüm projelerde toplam kalite yaklaşımını benimseyerek, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı, çevreye saygılı, iyileştirme ve geliştirme hizmetleriyle fark yaratan, güvenilir, rekabet üstünlüğü ile müşteri tatminini sağlayan bir şirket olma prensibiyle çalışmaktadır.

Dünyanın en büyük ilk 250 inşaat firması arasında yer alan NATA Holding, etkin ve verimli olabilmenin tek şartının insan kaynağının doğru kullanılması olduğunu düşünen grup bünyesinde, Türkiye’de 523, yurt dışında ise 5500 personel çalışmaktadır. Türkmenistan’ın 5 ayrı eyaletinde 180 karayolu köprüsünü 500 günde tamamlayarak yurt dışında da ismimizi duyurmayı başaran NATA Holding, yarım yüzyıla yaklaşan deneyimi ile farklı projelere imza atmaya devam etmektedir.

NATA Holding tüm çalışanlarıyla beraber özgünlük, dürüstlük ve liyakat prensipleri doğrultusunda her geçen gün büyümeye devam etmektedir. NATA Holding gücünün ardında getirdiği sorumlulukların bilincinde olarak sektördeki bayrak taşıyıcı rolünü devam ettirmekte, dün olduğu gibi bugün ve yarın da bağlı bulunduğu ilkeleri sonuna kadar sürdürme gayretindedir. İş ortaklarının NATA'ya olan güveninin arkasında geçmişinden gelen işte bu güven ilkesi yer almaktadır.